עמוד ראשי פורום קריית השרון - מזרח נתניה
של התושבים, ע"י התושבים ועבור התושבים!

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 
הודעות אחרונות

קדימה להתעורר!נמאס מהמצור!שתפו בפייסבוק!עשו LIKE! מה שבא לכם
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> הכיכר המרכזית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ron533
בא לקרייה תושב חדש
בא לקרייה תושב חדש

הצטרף בתאריך: 13/07/2010 ב- 10:06:11

הודעהנשלח: ב' 03 28, 2011 5:56 pm    
כותרת הודעה:
תגובה עם ציטוט

העליתי בעבר (בדף הקודם) הצעה, שהייתי רוצה לקבל עליה תשובה האם היא ישימה משפטית,
אולי בווריאציה כזו או אחרת , אך כן לבצע פעולה משפטית שתזעזע את העירייה שתתחיל "לשים" על התושבים שמפרנסים אותה פה במקום לדבר ולמרוח זמן. השכונה לא קמה בן לילה - היה זמן די והותר לטפל בתחבורה, הגיע הזמן לפעול במקום לדבר, בעירייה מוכיחים שהם אלופים בלטשטש ולמרוח אותנו במילים וחצאי מעשים...
להלן תמצית ההצעה מהדף הקודם, בייחוד סעיף 2 :
"
1. "חרם" ארנונה על העירייה מתושבי קריית השרון. לא ייתכן שאנו נשלם סכומים מהגבוהים בעיר שכוללים גם תשתיות תחבורה, ולא נקבל עליהם תמורה זמן כל כך ארוך ולא סביר בעליל!
השכונה הזו לא קמה בהפתעה בין לילה, זה לא "חומה ומגדל" כאן, אז איך כל כך הרבה זמן השכונה הזו מופקרת באופן כל כך בוטה ולא סביר בנושא התחבורה שהוא בסיסי ויסודי בהקמת כל איזור/שכונה/עיר.

2. פנייה לבג"צ נגד העירייה בנושא עצירת /הקפאת מתן היתרי בנייה נוספים בשכונה עקב מצוקת התחבורה הקיצונית. דבר שיביא ללחץ על העירייה מצד הקבלנים שרוצים ובונים עוד ועוד וחונקים את השכונה בתושבים - אך לא בכבישים. גם האינטרס של העירייה ברור - לבנות עוד ומהר = עוד ארנונה...
אולי בית המשפט העליון יציל אותנו מעונשה של עירייה זו...

כך בשני ערוצי הפעולה פוגעים לעירייה בכיס. אם מהלך בסגנון זה יצליח, עוד שבועיים יקימו לנו אוטוסטרדה (ולא כמו הגשר העלוב מעל הרכבת שלקח שנה לבנות בשביל נתיב אחד לכל כיוון - פתרון מאוחר ולא מספק באיחור של שנים)."

אשמח לשמוע ממקור מוסמך למה לא לנקוט בפעולה זו?? מה עוצר אותנו עוד?? למה מחכים?

הנה תרשים הזרימה שלי (או יותר נכון תקיעה) מאז שעברתי לגור בקרית השרון:

אני תקוע בפקקים בבוקר->משלם על דלק יקר מבוזבז ומיותר -> מגיע לעבודה מאוחר -> צריך להשאר יותר מאוחר להשלים שעות בגלל הפקק -> צריך להשיג סידור לילדים-> שוב פעם משלם עוד עבור הסידור-> מגיע מאוחר הביתה חוזר גם בפקקים בכניסה-> שוב פעם דלק יקר מתבזבז->לא רואה את הילדים שלי ערים כמעט = תושב שסובל בשכונה החדשה לתפארת נתניה בגלל לקות ראיה תיכנונית ואנושית , בירוקרטיה בלתי נתפסת ואוזלת יד מכל הכיוונים!
את האמת?
זה פוגע באיכות החיים ברמה כזו שגם הדברים הטובים פה בטלים בשישים,
גורם לי לא לרצות לגור פה עוד הרבה זמן.
תודה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
galia
בא לקרייה תושב חדש
בא לקרייה תושב חדש

הצטרף בתאריך: 10/10/2009 ב- 12:20:56

הודעהנשלח: ו' 04 08, 2011 7:58 am    
כותרת הודעה: תגובה לסרטון של סטיבן ובכלל מחשבות לגבי הפקק
תגובה עם ציטוט

קודם כל סטיבן כל הכבוד על היוזמה, בנוסף אני חייבת לציין שאני אישית יוצאת לפקק המזעזע הזה כל יום בסביבות 8:00 בבוקר אחרי שהכנסתי את בתי לגן עירייה ורבים נוספים כמוני מצטרפים לפקק... בכיכר ברחוב בני רייך נוצר צוואר בקבוק, שם אני חווה אפס סבלנות מצד נהגים, כולם ממהרים וחושבים שרק הם על הכביש, חותכים מימין ופונים שמאלה, חוסמים את הכיכר, מצפצפים בזעם, מקללים, חוסר אדיבות מזעזע וקשה להאשים אותם כשהמצור הזה נמשך כבר מספר שנים והשכונה רק גדלה והאוכלוסיה מתרבה, אבל פתרונות מידיים לתחבורה אין, במקום לקבל שכונה איכותית, אורח חיים נעים ורגוע, גם אנשים שיתכן שבנורמה שלהם מקסימים, בפקק הזה הופכים להיות "אדם לאדם זאב..." וחבל, אני מצטרפת לקריאה לכל תושבי השכונה להתאחד על מנת להביא לשינוי, וכשאנו נמצאים בפקק לזכור לחייך זה לזה, להתחשב לאפשר להשתלב בזהירות , להגיע למחוז חפצנו ללא עימותים מיותרים שכן כולנו בסופו של יום באותה סירה או יותר נכון באותו הפקק סימן קריאה ...גל

עצוב עצוב בוכה או מאוד עצוב
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> הכיכר המרכזית כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
עמוד 3 מתוך 3

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

תקנון הפורום

היכנסו לאתר התושבים KSharon.com